Pracodawcy

Wayair Foundation

Nasze korzenie to rewolucyjna szkoła w Polsce, a nasz dowód to kolejne generacje dzieci, które dziś, jako młodzi dorośli są współpracownikami Wayair Foundation. Politykami, poetami, architektami, researcherami, aktorami, podróżnikami, informatykami. Są świadomymi Europejczykami poszukującymi nowych rozwiązań dla lepszego świata.


W Wayair Foundation zajmujemy się edukacją w różnych obszarach:

  • budujemy lub rozbudowujemy szkoły dla dzieci i młodzieży
  • wdrażamy autorską metodę nauczania przez teatr,
  • przygotowujemy nauczycieli do pracy z dziećmi metodą wychowania poprzez sztukę
  • edukujemy młodych i dorosłych w obszarze podstaw prowadzenia biznesu


Zbudowaliśmy szkołę. Zbudowaliśmy teatr. Przeprowadziliśmy kilkaset projektów. Teraz dzielimy się naszą wiedzą. W obozie dla uchodźców w Ulyankulu wdrażamy metodę nauczania j. angielskiego poprzez zabawy teatralne, szkoląc nauczycieli i pracując z dziećmi.

Planujemy przy użyciu lokalnych materiałów i współczesnej wiedzy technologicznej oraz we współpracy z miejscowa ludnością, wybudować budynek osadzony w lokalnej tożsamości, który będzie przestrzenią zarazem edukacji szkolnej, spotkań społecznych i inicjatyw teatralnych.


Nasze plany na przyszłość? Bycie w gotowości na potrzeby świata i realizowanie projektów z lokalnymi społecznościami w obszarach nadal związanych z edukacją, ale może poprzez nowe media, kodowanie, zdjęcia, film?

Kto wie o co świat zapyta?