Pracodawcy

ZT KRUSZWICA

ZT Kruszwica S.A. to największy w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej, przetwórca nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych. Specjalizujemy się w produkcji olejów konfekcjonowanych i margaryn konsumenckich oraz tłuszczów dla potrzeb przemysłu spożywczego. Nasze najbardziej znane i cenione przez konsumentów marki to: olej rzepakowy Kujawski z pierwszego tłoczenia, Oliwier, Bartek oraz margaryny i mixy w tym Smakowita, Masmix, Słynne Masło Roślinne, Optima Cardio, Optima Omega 3.

Znaczącym obszarem naszej działalności jest handel roślinami oleistymi oraz surowymi i rafinowanymi olejami roślinnymi o zastosowaniu przemysłowym, głównie dla sektora produkcji biopaliw i biokomponentów. Segment ten obejmuje także dostawy i dystrybucję śruty rzepakowej w kraju i za granicą.

Jesteśmy częścią Grupy Bunge - światowego lidera w przetwórstwie nasion oleistych i największego na świecie producenta olejów roślinnych (prowadzącego swoją działalność w ponad 30 krajach świata i zatrudniającego ponad 25 tysięcy pracowników)

W Polsce Bunge posiada zakłady produkcyjne m.in. w Kruszwicy i w Brzegu (należące do ZT „Kruszwica” S.A.), Biuro Sprzedaży i Marketingu w Warszawie, centrum produkcji margaryn w Karczewie (należący do spółki Bunge Polska sp. z o.o.) oraz Bunge Trade Polska (BTP), spółka która zarządza terminalem portowym w Świnoujściu..

Program Praktyk Wakacyjnych to dla nas wspaniała okazja, aby poznać młodych ludzi. Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i jednocześnie dawać przestrzeń wszystkim, którzy chcą rozpoczynać przygodę z pracą zawodową. Praktyki to unikalna możliwość sprawdzenia się i zdobycia doświadczeń, które wpłyną na Wasze kolejne zawodowe wybory. Na nasze decyzje także. To w wielu przypadkach wstęp do pracy na stałe.

Dołącz do nas!