Pracodawcy

WRIGLEY POLAND

Wm. Wrigley Jr. Company jest największym na świecie producentem i dystrybutorem gumy do żucia. Wrigley Poland - jest liderem na rynku słodyczy impulsowych, obecnym w Polsce od ponad 20 lat, z siedzibą w Poznaniu. Tutaj również znajduje się jeden z największych i najefektywniejszych zakładów produkcyjnych Wrigley na świecie. W Polsce produkowane są głównie gumy do żucia i słodycze, a na rynku dostępne są wszystkim doskonale znane produkty pod markami Orbit®, Winterfresh®, Airwaves® czy Skittles®.

Od października 2008 roku firma Wrigley została częścią Mars Incorporated stając się segmentem firmy osiągającej ponad 30 mld dolarów rocznych obrotów i tym samym będącej jedną z największych firm spożywczych na świecie.

Jesteśmy firmą o unikalnej kulturze organizacyjnej, cenimy skuteczną komunikację, innowacyjność, nagradzamy dobre wyniki i zaangażowanie. Kierujemy się Pięcioma Zasadami: Jakości, Odpowiedzialności, Wzajemności, Wydajności i Wolności. Naszym celem jest stworzenie relacji między Współpracownikami, którzy pracują wspólnie, a nie jako „pracodawca" i "pracownik". Bardzo istotna jest dla nas Wzajemność – tworzenie wspólnych korzyści – co oznacza, że w zamian za codzienną pracę Współpracowników zapewniamy satysfakcjonującą karierę w ramach firmy z zasadami, która wierzy w coś więcej niż tylko dążenie do zysku. Krótko mówiąc jesteśmy przekonani, że posiadamy wszystko, co jest potrzebne, by życie zawodowe Współpracowników było bardziej znaczące: swoboda doskonalenia zawodowego, bezpieczne, zdrowe i przyjemne miejsce pracy, dobre wynagrodzenie i benefity.

Dołącz do nas!