Pracodawcy

Kompania Piwowarska

Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895).

Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o ludzi i środowisko wokół nas. Promujemy odpowiedzialność i umiarkowanie w spożywaniu alkoholu, szkolimy sprzedawców, oszczędzamy wodę i energię, wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych i angażujemy się w wolontariat. Mamy zaszczyt być sponsorem wielu lokalnych drużyn. Od lat znajdujemy się na liście najlepszych Pracodawców w Polsce.

W Kompanii Piwowarskiej zatrudniamy ponad 2 500 osób w ośmiu działach: marketingu, sprzedaży, produkcji, łańcuchu dostaw, finansach, prawnym, korporacyjnym (Corporate Affairs) oraz personalnym (HR). Nasi pracownicy znajdują zatrudnienie w wielu lokalizacjach w całej Polsce: w naszych browarach (Poznaniu, Tychach i Białymstoku), biurze w Warszawie i centrach dystrybucji w całej Polsce.

Zatrudniamy osoby doświadczone, ale mamy też specjalną ofertę dla studentów. Oferujemy bogaty pakiet benefitów i dodatków pozapłacowych. Naszym pracownikom oferujemy ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i jasne ścieżki kariery. Chcemy, aby praca w Kompanii Piwowarskiej była pełną pasji przygodą i odkrywaniem świata wyzwań.

Praca z nami to świetna przygoda. Dołącz do nas!