Pracodawcy

Kimball Electronics Poland

W Kimball Electronics Poland produkujemy wysokiej jakości wyroby elektroniczne na zlecenie klientów z branży motoryzacyjnej i przemysłowej oraz wyroby medyczne. Naszą misją jest produkcja wyrobów elektronicznych i medycznych o wysokim stopniu niezawodności. Produkowane przez nas wyroby trafiają do klientów w Stanach Zjednoczonych, Europie oraz Azji i wykorzystywane są w samochodach najpopularniejszych producentów.

Zatrudniamy blisko 800 pracowników. Jesteśmy jedyną fabryką grupy Kimball w Europie. Jesteśmy liderem wśród firm z sektora Elektroniki w Polsce.  Znajdujemy się także w gronie Gazel Biznesu, w czołówce rankingu 100 największych firm Wielkopolski i w pierwszej 500-ce największych firm w Polsce.

To ludzie tworzą naszą firmę. Opieramy ją na dumie z naszych dokonań oraz naszego rzemiosła, wzajemnego zaufania, uczciwości, szacunku dla indywidualnej godności, ducha współpracy, rodzinnej atmosfery i dobrego humoru. Utrwalamy tę kulturę w miarę ­naszego rozwoju. Pragniemy, aby nasi Pracownicy uczestniczyli w sukcesie firmy zarówno finansowo, jak i poprzez osobisty rozwój i samorealizację. Utrzymujemy partnerskie stosunki z naszymi dostawcami.

Dołącz do nas!