Pracodawcy

Hochland Polska

Firma Hochland pojawiła się w Polsce na początku lat 90. Obecnie posiada w Polsce dwa zakłady, w których zatrudnia ponad 700 pracowników.

Pierwszy zakład, a jednocześnie centrala firmy Hochland Polska Sp. z o.o., został założony w 1993 roku w Kaźmierzu koło Poznania. Drugą lokalizacją Hochland Polska jest Węgrów koło Siedlec. Od 2002 roku produkowane są tam sery Almette i sery żółte dojrzewające. Nasze główne marki to Hochland, Almette i Valbon. 

Nasz sukces jest nierozerwalnie związany ze zdolnościami i gotowością do intensywnej pracy naszych pracowników. To ich wiedza i umiejętności są naszym największym kapitałem. Nasze programy szkoleniowe poszerzają wiedzę i rozwijają umiejętności zawodowe, interpersonalne, kierownicze i językowe. Podczas corocznych rozmów z pracownikami kadra kierownicza i pracownicy bilansują wspólnie swoje doświadczenia i wyniki pracy. Na tej bazie ustalane są cele na kolejny rok. Wspólnie z naszymi pracownikami chcemy zagwarantować, że nasza firma również w przyszłości, w zmieniających się warunkach rynkowych, będzie daleko przed swoją konkurencją. 

Jesteś ambitny? Nie boisz się wyzwań, a w działaniach wykazujesz się własną inicjatywą? Poza tym masz głowę pełną nowych pomysłów?

I dodatkowo lubisz pracę z ludźmi i wśród ludzi? Zapraszamy Cię do zapoznania się z informacjami na temat pracy w Hochland Polska,  bo być może jesteś właśnie tym kogo szukamy.

Dołącz do nas!