Pracodawcy

DSM Nutritional Products

Jesteśmy globalną firmą, aktywną w dziedzinie zdrowia, żywienia i materiałów. W fabrykach, centach rozwoju oraz biurach handlowych mieszczących się w ponad 50 krajach na całym świecie zatrudniamy ponad 25 tys. pracowników, łączących ogromną wiedzę naukową doświadczeniem biznesowym. Centrala firmy mieści się w Holandii.

Co nas wyróżnia? Otoczenie biznesowe, w którym działamy wymaga innowacyjności, dlatego jesteśmy otwarci i ciągle poszukujemy sposobów pozwalających nam realizować misję, którą jest tworzenie lepszych warunków życia dla nas i przyszłych pokoleń. Wierzymy, że to co robimy ma sens!

Zespół DSM w Polsce to ponad 150 osób, zatrudnionych w kilku przenikających się strukturach biznesowych. Największą grupę tworzą pracownicy produkcji (Operatorzy produkcji) oraz pracownicy magazynu (Operatorzy Magazynu). Niemniej jednak pracują z nami także specjaliści w zakresie: sprzedaży, marketingu, kontroli jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska, finansów oraz administracji.

Są wśród nas osoby niezwykle doświadczone, ale także osoby, które rozpoczynają swoją przygodę zawodową od pracy w DSM. Mieszamy ze sobą różne dyscypliny i talenty, tworząc otwarte, wspierające się zespoły. Szczycimy się naszą różnorodnością i zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami. Jednocześnie kładziemy mocny nacisk na bezpieczeństwo i higienę pracy oraz zasady etyczne.

Nasza firma stwarza szanse rozwoju zarówno osobom z dużym doświadczeniem zawodowym, zwłaszcza specjalistom w dziedzinach: żywienia, zdrowia, materiałów (chemii), sprzedaży, marketingu oraz kontroli jakości. Aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie korporacyjnej: http://www.dsm.com/corporate/careers.html.

DSM to także miejsce, w którym można zacząć swoją przygodę zawodową poprzez staże i praktyki. Co roku organizujemy program MATCH Business Course , dzięki któremu studenci ostatnich lat studiów i absolwenci mogą lepiej poznać naszą firmę i wejść w świat biznesu.

Studentów ostatnich lat studiów zainteresowanych rozwojem w dziedzinie żywienia, kontroli i systemów jakości, produkcji oraz administracji zapraszamy na staże letnie w DSM Polska, które organizujemy we współpracy z Fundacją Rozwoju Talentów.

Dołącz do nas!