Pracodawcy

ARJO

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym, posiadającą jednostki produkcyjne na całym świecie. W Polsce działamy od 2006 roku – zatrudniając w zakładzie w Komornikach pod Poznaniem ponad 500 osób. W Polsce produkujemy nowoczesny sprzęt medyczny, w tym łóżka szpitalne, sprzęt rehabilitacyjny i materace przynoszące ulgę ludziom na całym świecie. Ok. 98% produkcji eksportujemy, przede wszystkim do Europy Zachodniej i USA, dzięki czemu praca u nas to szansa na współpracę z rynkami zagranicznymi.

Praca u nas to ciągły kontakt z nowymi, interesującymi osobami i innowacyjnymi projektami. To mobilizujące wyzwania i duża przyjemność. Mamy własne laboratorium na terenie firmy – testujemy nasze produkty w podpoznańskiej fabryce. Współpracując z nami będziesz miał/a szansę na poznanie wszystkich etapów produkcji: od tworzenia, po testy i produkcję. Jesteśmy zespołem, który posiada własną kulturę organizacyjną. W naszej firmie działamy według zbioru opisanych zasad, które pomogą Tobie zrozumieć za czym się opowiadamy, jak pracujemy oraz co uważamy za ważne. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i pomysły. Jesteśmy również otwarci na Twoje wartości, zwłaszcza te, które pomogą nam rozwijać się i dążyć do doskonałości.

W ArjoHuntleigh Polska bardzo ważny jest dla rozwój naszych pracowników. Dążymy do tego, aby każdy pracownik mógł się rozwijać w ramach naszej firmy, miał wszelkie potrzebne narzędzia i umiejętności, by jak najlepiej wykonywać pracę na swoim stanowisku, a także czuł satysfakcję z wykonywanej pracy. Aby ten cel zrealizować, prowadzimy programy rozwojowe - Zarządzanie Talentami oraz Akademia Managera, nasi pracownicy mają możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych jak i zewnętrznych oraz rekrutacjach wewnętrznych.