staż / praca

ZT Kruszwica są częścią światowej grupy Bunge i jednym z wiodących przedsiębiorstw na polskim rynku spożywczym. Odpowiadają za produkty kompleksowo – od pozyskania najlepszych surowców, poprzez produkcję i zapewnienie jakości, aż po dystrybucję do rąk Klientów. Aktualnie, wraz z Fundacją Rozwoju Talentów, zapraszamy do aplikacji na:

Staż w Dziale Utrzymania Ruchu

oferta ważna do: 19.04.2019
Start stażu/pracy od: czerwiec/lipiec
Zakończenie stażu/pracy: wrzesień

Kruszwica k. Inowrocławia, woj. kujawsko-pomorskie umowa zlecenie 30-40h/tydzień

Twoje zadania w trakcie stażu/pracy:

  • inwentaryzacja parku maszynowego,
  • opracowanie planów prewencyjnych oraz planów smarowania,
  • praca z systemem CMMS Api Pro,
  • praca z dokumentacją techniczną.

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

  • jesteś studentem (studenci od II roku) lub absolwentem,
  • interesujesz się produkcją i zagadnieniami związanymi z utrzymaniem ruchu,
  • jesteś komunikatywny,
  • szybko przyswajasz nową wiedzę,
  • znasz pakiet MS Office i bardzo dobrze się w nim odnajdujesz,
  • sprawnie komunikujesz się w języku angielskim.

Możemy Ci zaoferować:

  • odpowiedzialne zadania we współpracy z gronem doświadczonych specjalistów,
  • wsparcie Opiekuna – Eksperta, który pomoże Ci zdobyć cenne doświadczenie zawodowe,
  • możliwość rozwinięcia swoich umiejętności poprzez pracę w firmie będącej rynkowym liderem,
  • pozytywną atmosferę,
  • trzymiesięczny staż,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • wynagrodzenie i płatny urlop.