warsztaty

DSM Nutritional Products to wyjątkowa firma. Cele i misja wyznaczają im kierunek, wyniki napędzają do działania. Przedsiębiorstwo działa w branży spożywczo-chemiczno-farmaceutycznej i jest obecne w 50 krajach. W Polsce są zlokalizowane dwa zakłady produkcyjne. W Mszczonowie od ponad 20 lat produkowane są premiksy witaminowe dla zwierząt. Zakład w Niepruszewie produkuje dodatki do żywności dla dzieci i  niemowląt. Współprodukowaną przez DSM żywność można znaleźć w każdym niemal sklepie. Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zaprasza na bezpłatne warsztaty praktyczne:

ExcelDay: Excel w logistyce

zgłoszenia przyjmujemy do: zakończona

Poznań, woj. wielkopolskie 11 kwietnia 2019 10:00 - 14:00

Celem warsztatu jest:

przekazanie studentom informacji o tym, jak w praktyce pracuje się z aplikacją Excel w Dziale Logistyki, szczególnie w organizacji dostaw surowców do zakładu produkcyjnego w branży spożywczej.

Zapoznaj się z programem warsztatów:

Część I. Zapoznanie się z zadaniami Działu Logistyki i organizacji dostaw surowców do zakładu produkcyjnego w branży spożywczej,

 

Część II. Excel jako podstawowe narzędzie pracy specjalisty ds. zakupu surowców (do czego używamy Excela, z jakich funkcji najczęściej korzystamy, w czym nam pomaga Excel),

 

Część III. Excel vs. inne narzędzia i systemy (współpraca z SAP i innymi aplikacjami / systemami).

Zapraszamy Cię na warsztaty jeżeli:

 • jesteś  studentem II stopnia (mile widziane kierunki: zarządzanie, logistyka i pokrewne),
 • znasz program Excel na poziomie średniozaawansowanym,
 • w przyszłości chciałbyś podjąć zatrudnienie w obszarze logistyki (łańcuch dostaw, gospodarka surowcowa i zakupy surowców, transport).

Zapewnimy Ci:

 • komfortową naukę dzięki niewielkiej grupie (do 12 osób),
 • wiedzę jak w praktyce wygląda praca z Excelem w Dziale Logistyki,
 • wiedzę jak działa zakład produkujący premiksy witaminowe dla niemowląt,
 • wiedzę na temat zadań Działu Logistyki i organizacji dostaw surowców do zakładu produkcyjnego w branży spożywczej,
 • bezpłatny udział w warsztatach,
 • komputery do pracy na warsztacie,
 • certyfikat uczestnictwa w warsztacie,
 • poczęstunek.

Warsztat poprowadzi dla Ciebie:

Michał Eliks

Specjalista ds. Zakupu Surowców (Raw Materials Specialist)

Absolwent studiów inżynierskich na kierunku Logistyka oraz studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Politechnice Poznańskiej. W trakcie studiów odbył liczne staże w obszarze logistyki i podejmował prace dorywcze, dzięki czemu zdobył cenne doświadczenie zawodowe. Dołączył do DSM w czerwcu 2017 roku jako stażysta wspierający pracę magazynu. Po stażu został zatrudniony jako Asystent ds. Logistyki, a po roku został awansowany na stanowisko specjalisty w dziale łańcucha dostaw.