staż / praca

DSM Nutritional Products to wyjątkowa firma. Cele i misja wyznaczają im kierunek, wyniki napędzają do działania. Przedsiębiorstwo działa w branży spożywczo-chemiczno-farmaceutycznej i jest obecne w 50 krajach. W Polsce są zlokalizowane dwa zakłady produkcyjne. W Mszczonowie od ponad 20 lat produkowane są premiksy witaminowe dla zwierząt. Zakład w Niepruszewie produkuje dodatki do żywności dla dzieci i  niemowląt. Współprodukowaną przez DSM żywność można znaleźć w każdym niemal sklepie. Aktualnie, wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zapraszaja do aplikacji na stanowisko:

Asystent/ka w Dziale Jakości

oferta ważna do: zakończona
Start stażu/pracy od: lipiec (dla osób dyspozycyjnych 3 dni w tygodniu- możliwość wcześniejszej współpracy)
Zakończenie stażu/pracy: wrzesień

Niepruszewo, woj. wielkopolskie zlecenie 20h/ tygodniowo

Twoje zadania w trakcie stażu/pracy:

  • wsparcie pracowników i managerów w codziennych sprawach związanych z jakością w firmie produkcyjnej o najwyższych standardach jakości,
  • przygotowanie samodzielnego projektu pod okiem specjalisty,
  • zbieranie danych, monitorowanie KPI, tworzenie raportów, wsparcie inicjatyw doskonalących.

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

  • jesteś studentem III, IV, V roku lub absolwentem studiów pokrewnych do jakości np. chemia, technologia żywności, inżynieria produkcji,
  • znasz język angielski na poziomie B2,
  • cechuje cię dokładność i skrupulatność,
  • posiadasz zdolności analityczne,
  • znasz program MS Excel na poziomie min. średnim,
  • posiadasz ważną książeczkę sanepidowską (można wyrobić po pozytywnym przejściu rekrutacji).

Możemy Ci zaoferować:

  • poznanie specyfiki pracy w firmie produkcyjnej o najwyższych standardach,
  • umowę zlecenie (3000zł brutto/ miesiąc za pełen etat),
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • kartę Multisport,
  • zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonych specjalistów.