staż / praca

Selgros Cash&Carry, który jest częścią międzynarodowego holdingu Transgourmet to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego oferująca pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Z sukcesem działa w 18 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników. Aktualnie, wraz z Fundacją Rozwoju Talentów, zapraszają do aplikacji na stanowisko:

Stażysta / Młodszy Specjalista w Dziale Personalnym

oferta ważna do: zakończona
Start stażu/pracy od: marzec
Zakończenie stażu/pracy: stała współpraca

Poznań, woj. wielkopolskie umowa o pracę pół etatu/pełny etat

Twoje zadania w trakcie stażu/pracy:

  • Organizacja szkoleń dla pracowników (organizacja grup, salek, hoteli, współpraca z firmami zewnętrznymi etc.),
  • Organizacja i koordynacja zajęć językowych,
  • Współudział w programach skierowanych do młodych osób (stażowych i rozwojowych, udział w Targach Pracy),
  • Prowadzenie dokumentacji działu (tworzenie umów, archiwizacja),
  • Przygotowanie sprawozdań i raportów dotyczących realizowanych procesów szkoleniowych ,
  • Czynny udział w onboardingu nowozatrudnionych osób,
  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych (zamieszczanie ogłoszeń, kontakt z kandydatami, organizowanie spotkań),
  • Współtworzenie szkoleń e-learningowych.

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

  • potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę,
  • szybko się uczysz,
  • wykazujesz się samodzielnością i odpowiedzialnością za powierzone zadania,
  • nie masz problemu z ustną i pisemną komunikacją,
  • przywiązujesz wagę do szczegółów i jesteś dokładny,
  • interesuje Cię obszar rekrutacji,
  • MS Office nie jest Ci obcy.

Możemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę,
  • szkolenia rozwojowe,
  • stałą współpracę,
  • zdobycie cennego doświadczenia pod okiem specjalistów,
  • benefity w postaci Karty Multisport czy zniżek pracowniczych.