staż / praca

Stażysta/ka w obszarze projektów rekrutacyjnych i rozwojowych

oferta ważna do: 28.02.2019
Start stażu/pracy od: marzec

Poznań, woj. wielkopolskie umowa zlecenie 24h/tydz

Twoje zadania w trakcie stażu/pracy:

Poszukujemy komunikatywnej, dobrze zorganizowanej osoby, która chciałaby pogłębiać wiedzę w obszarze realizacji projektów rekrutacyjnych i rozwojowych.

Do twoich zadań będą należeć głównie:

  • tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych (staż/praca/warsztaty) na bazie gotowych wzorców;
  • zamieszczanie ogłoszeń na portalu rekrutacyjnym Fundacji;
  • promocja ofert wśród studentów/absolwentów;
  • wsparcie w realizacji projektów rozwojowych (warsztaty dla uczniów i studentów; spotkania z uczniami w szkołach średnich i technicznych);
  • kontrola spływu zgłoszeń, pomoc w selekcji kandydatów na staż/uczestników na warsztat;
  • kontakt z osobami aplikującymi na staż i warsztaty (informowanie o zakwalifikowaniu się, przekazywanie informacji organizacyjnych, potwierdzanie obecności itp.)
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych (ustalanie harmonogramu spotkań ze szkołami, organizowanie salek, przygotowanie raportów itp.)

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

  • interesuje cię rekrutacja (byłoby dobrze, gdyby kierunek twoich studiów pokrywał się z tym obszarem, ale nie jest to dla nas warunek konieczny);
  • posiadasz pierwsze doświadczenie w obszarze rekrutacji (np. staż w agencji zatrudnienia, dziale personalnym itp.);
  • posiadasz doświadczenie w realizacji projektów (liczą się także prace zaliczeniowe na studiach, działalność w kołach naukowych, wolontariaty czy prace dodatkowe);
  • Jesteś samodzielny/a, komunikatywny/a i dobrze zorganizowany/a;
  • Word, Excel i PowerPoint nie są ci straszne;

Możemy Ci zaoferować:

  • 2-miesięczny, płatny staż, z możliwością kontynuacji przez całe studia;
  • możliwość poznania topowych pracodawców i organizacji;
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon komórkowy);
  • poniedziałkowe śniadania;
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, dzięki któremu staniesz się bardziej atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy;
  • możliwość angażowania się w ciekawe, zróżnicowane projekty w zmotywowanym zespole.

Nasz zespół to grupa młodych i zaangażowanych osób, które chcą aktywnie i mądrze kreować otaczającą nas rzeczywistość. Jeśli jesteś człowiekiem z pasją – zapraszamy do udziału w rekrutacji.