warsztaty

Microsoft Excel to podstawowe narzędzie pracy biurowej. Znajomość arkusza kalkulacyjnego jest wymagana przez pracodawców na każdym etapie rozwoju zawodowego, również od osób aplikujących na staże / do pierwszej pracy. Właśnie z tego względu postanowiliśmy pomóc studentom w nabyciu tych cennych umiejętności. Pomagają nam w tym wolontariusze - osoby już pracujące, chcące podzielić się swoją wiedzą z młodymi ludźmi. Wraz z nimi, z przyjemnością zapraszamy do aplikacji na:

ExcelDay: Excel w pracy konsultanta

zgłoszenia przyjmujemy do: zakończona

Warszawa, woj. mazowieckie 29 listopada 2019 10:00 - 14:00

Celem warsztatu jest:

zapoznanie uczestników z narzędziami pozwalającymi na skuteczną i sprawną analizę danych biznesowych, zwłaszcza dużych plików oraz pierwsze podejście do prognozowania biznesowego w Excelu.

Zapoznaj się z programem warsztatów:

Warsztat Excel w pracy konsultanta – podstawy analizy danych i prognozowania będzie podzielony na dwie części:

Część 1 (2h) - zaawansowane formuły wykorzystywane przy analizie dużych zbiorów danych, podstawy tworzenia tabel przestawnych, filtrowanie, formatowanie warunkowe (a przy okazji trochę przydatnych skrótów klawiszowych).

Część 2 (2h) - ćwiczenie w zakresie odzwierciedlania logiki biznesowej w arkuszu kalkulacyjnym w celu oceny opłacalności planowanych inicjatyw.

Zapraszamy Cię na warsztaty jeżeli:

  • Jesteś studentem/ką lub absolwentem/ką do 2 lat od ukończenia studiów, kierunków związanych z ekonomią, finansami, biznesem lub interesuje Cię ta tematyka,
  • oceniasz swój poziom znajomości Excela na podstawowy lub średniozaawansowany,
  • w przyszłości chcesz podjąć zatrudnienie w działach konsultingowych i związanych z analizą danych.

Zapewnimy Ci:

  • komfortową naukę dzięki niewielkiej grupie (do 12 osób)
  • wiedzę w jaki sposób wyciągać esencję z plików .xls, które zawierają setki tysięcy rekordów, przedstawiać wnioski oraz jak zbudować prostą prognozę w formie modelu.
  • solidne podstawy do testów na rozmowie o pracę,
  • certyfikat uczestnictwa w warsztacie.

Warsztat poprowadzi dla Ciebie:

Karolina Mojsym

Konsultant w Mastercard / Payarto

Karolina ma ponad 4-letnie doświadczenie w branży doradczej – od startupów i MSP po instytucje finansowe. Przed dołączeniem do Mastercard pracowała jako analityk biznesowy w butiku inwestycyjnym oraz w firmach doradztwa technologicznego. Współtworzyła projekty w zakresie strategii kart płatniczych dla detalu i MSP, nowoczesnych metod płatności, bankowości mobilnej i strategii private banking.

Pamiętaj o:

Wzięciu ze sobą komputera z oprogramowaniem MS Office.