staż / praca

DSM to globalna firma, aktywna w dziedzinie zdrowia, żywienia i materiałów. Firma produkuje premiksy witaminowe i mineralne dodawane do żywności dla ludzi (Niepruszewo) i zwierząt (Mszczonów). Realizuje misję, którą jest tworzenie lepszych warunków życia dla nas i przyszłych pokoleń! Dołącz do DSM! Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zaprasza do aplikacji na:

Staż - Doradztwo w Żywieniu Zwierząt

oferta ważna do: zakończona
Start stażu/pracy od: od zaraz
Zakończenie stażu/pracy: po 12 miesiącach współpracy

Mszczonów k. Warszawy, woj. mazowieckie Umowa o staż lub umowa zlecenie min. 30 h/tydz.

Twoje zadania w trakcie stażu/pracy:

  • wspieranie działu obsługi technicznej produktów DSM ANH ze szczególnym uwzględnieniem przeżuwaczy,
  • Doradzanie w zakresie żywienia przeżuwaczy, a tym samym wspieranie sprzedaży produktów,
  • uczestniczenie w technicznych działaniach marketingowych,
  • opracowywanie  programów żywieniowych,
  • wspieranie procesu wdrażania nowych produktów firmy.

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

  • ukończyłeś/-łaś studia z zakresu żywienia zwierząt,
  • masz doświadczenie w żywieniu przeżuwaczy - szkolenia, staże itp. (mile widziane),
  • masz motywację i gotowość do uczenia się,
  • jesteś gotowy/-owa do podróży w Polsce i za granicą,
  • znasz angielski przynajmniej na poziomie B1, rosyjski / ukraiński będzie  dodatkowym atutem.

Możemy Ci zaoferować:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu,
  • szereg benefitów: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, szkolenia, bezpłatne lekcje nauki języków obcych,
  • pracę pod okiem ekspertów.