staż / praca

Selgros Cash&Carry, który jest częścią międzynarodowego holdingu Transgourmet to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego oferująca pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Z sukcesem działa w 18 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników. Aktualnie, wraz z Fundacją Rozwoju Talentów, zapraszają do aplikacji na stanowisko:

Mobilny staż w Dziale Logistyki

oferta ważna do: zakończona
Start stażu/pracy od: listopad/grudzień - do ustalenia
Zakończenie stażu/pracy: po roku

Wrocław i Ożarów Mazowiecki, Polska umowa o pracę 40h/tydzień

Twoje zadania w trakcie stażu/pracy:

  • współpraca przy prowadzeniu ciekawych projektów logistycznych w kanale e-commerce,
  • udział w audytach procesów logistycznych oraz opracowanie koncepcji ich usprawniania,
  • przegląd pracy działu logistyki pod kątem magazynowania i dostaw towarów świeżych,
  • wsparcie Działu Logistyki w codziennej pracy.

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

Staż w ramach projektu „Oswajamy Logistykę!” jest skierowany do osób, które chcą podjąć współpracę z międzynarodową korporacją. Zyskacie wyjątkową szansę zdobycia praktycznego doświadczenia z obszaru logistyki oraz możliwość stałego zatrudnienia. W zamian oczekujemy, że będziecie skłonni przemieszczać się między oddziałami naszej firmy w trzech różnych miastach.

  • jesteś absolwentem lub studentem ostatniego roku studiów związanych z logistyką,
  • jesteś gotów przeprowadzić się do innego miasta,
  • temat logistyki nie jest Ci obcy,
  • nie boisz się częstych podróży służbowych,
  • posiadasz zdolności analityczne,
  • potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

Możemy Ci zaoferować:

  • 12 miesięcy praktycznej nauki w międzynarodowej firmie różnych miastach Polski (Wrocław, następnie Ożarów Mazowiecki i docelowo Gliwice)
  • Możliwość zatrudnienia po zakończeniu programu stażowego,
  • szkolenia rozwijające Twoje kompetencje,
  • poznanie jak firma działa na rynku e-commerce,
  • audyt rozwojowy (AC) w celu określenia dalszego kierunku indywidualnego rozwoju,
  • kartę multisport,
  • opiekę medyczną,

A jeśli jeszcze nie jesteś pewny, czy praca w logistyce jest dla Ciebie - już dziś zapisz się na BEZPŁATNE WARSZTATY "Oswajamy Logistykę" z firmą Selgros!

Dowiesz się na czym polegają codzienne zadania logistyków i czego spodziewać się na takim stanowisku pracy.