staż / praca

Amica S.A. to największy polski producent sprzętu gospodarstwa domowego i jedna z najbardziej uznanych firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zapraszają do aplikacji na:

Staż w Dziale Sprzedaży Eksportowej

oferta ważna do: zakończona
Start stażu/pracy od: od zaraz
Zakończenie stażu/pracy: po roku

Poznań, INEA Stadion, woj. wielkopolskie umowa zlecenie 40h/tydzień

Twoje zadania w trakcie stażu/pracy:

  • obsługa klientów zagranicznych,
  • współpraca ze spółkami zagranicznymi,
  • wsparcie przy przygotowaniu analizy rynku, ofert konkurencji,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • wsparcie administracyjne.

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

  • jesteś studentem ostatniego roku studiów lub absolwentem,
  • z płynnością posługujesz się językiem angielskim (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • wykazujesz dyspozycyjność, chęć rozwijania się w obszarze sprzedaży eksportowej,
  • posiadasz zdolności analityczne,
  • znasz MS Excel na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym,
  • jesteś komunikatywny i lubisz pracę w zespole,
  • szybko się uczysz,
  • jesteś samodzielny i dobrze zorganizowany.

Możemy Ci zaoferować:

  • roczny, płatny staż,
  • udział w szkoleniach,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce,
  • poznanie metod pracy w międzynarodowej korporacji,
  • niezbędne narzędzia do pracy.