staż / praca

Fundacja Rozwoju Talentów to nie tylko praca, to chęć robienia dobrych rzeczy, zawodowo. Od 2007 roku staramy się zmieniać otaczającą nas rzeczywistość. Wsparliśmy ponad 10.000 młodych osób przy współpracy z ponad 100 partnerami biznesowymi i edukacyjnymi. Pracujemy z najbardziej renomowanymi instytucjami i firmami w Polsce, staramy się dotrzymywać im kroku w jakości prowadzonych przez nas działań. Sami również się rozwijamy, w związku z czym poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta / Co-trener

oferta ważna do: zakończona

Poznań, woj. wielkopolskie umowa o dzieło elastyczny grafik

Twoje zadania w trakcie stażu/pracy:

Twoim głównym zadaniem będzie wsparcie trenera prowadzącego w przeprowadzeniu cyklu warsztatów dla dzieci w wieku przedszkolnym. Spotkania z dziećmi mają na celu wspieranie ich rozwoju społeczno-emocjonalnego, integracji w grupie i kreatywnego myślenia. Obowiązki w ramach płatnego stażu obejmować będą przygotowanie materiałów na zajęcia i wspólne prowadzenie warsztatów dla cztero- i pięciolatków w języku angielskim. Dodatkowym wyzwaniem będzie praca w środowisku międzykulturowym, z dziećmi różnej narodowości.

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

Szukamy osoby z energią i sercem do pracy z dziećmi. Jeśli płynnie mówisz po angielsku, masz dobry kontakt z najmłodszymi, potrafisz wziąć odpowiedzialność za grupkę 4-latków i posiadasz kreatywne pomysły na spędzanie z nimi czasu - zapraszamy do współpracy. Mile widziane będzie Twoje wcześniejsze uczestnictwo w szkoleniach z form animacji czasu dla dzieci (m.in. zabaw z chustą animacyjną, technik plastyczne, zabaw muzycznych).

Możemy Ci zaoferować:

Praca u nas to nie tylko obowiązki, ale też mnóstwo przywilejów. W trakcie płatnego stażu zdobędziesz cenne doświadczenie i zaangażujesz się w ciekawe, zróżnicowane projekty. Jeśli obustronnie będziemy zadowoleni ze współpracy, masz szansę dołączyć do team’u psychologów, socjologów i doradców na stałe współpracujących z naszą Fundacją. W Fundacji cenimy atmosferę opartą na partnerstwie, wzajemnym szacunki i współpracy. Lubimy ludzi samodzielnych, z energią i pasją do tego, co robią. Jeśli jesteś taką osobą, zaaplikuj.