Portal rekrutacyjny

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jakim stopniu Twoje cechy i postawa, jak również wiedza i umiejętności wpisują się w profil idealnego fundraisera, zapraszamy Cię do udziału w badaniu.

Test składa się z 25 pytań jednokrotnego wyboru i jego wypełnienie zajmie Ci nie więcej niż kilkanaście minut. Przeczytaj dokładnie wszystkie pytania oraz odpowiedzi i zaznacz Twoim zdaniem najwłaściwszą.

Po uzupełnieniu wszystkich pytań, zobaczysz wynik i jego interpretację.

Kwestionariusz powstał dzięki dofinansowaniu ze środków Europejskiego Fundusz Społecznego realizowanego w ramach projektu „Działamy Razem – wielkopolskie organizacje na rzecz porozumienia i współpracy”

DALEJ

Kwestionariusz przygotowany w ramach projketu POKL.05.04.02-00-H97/14 „Działamy Razem – wielkopolskie organizacje na rzecz porozumienia i współpracy” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym charakteryzuje się profesjonalny fundraiser, zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem „Profesjonalny fundraiser – profil kompetencyjny” przygotowanym przez Fundację Rozwoju Talentów.